گزارش

ثريا در اين برنامه همچنين به بررسي تجربه ساير کشورها در استفاده از محصولات تراريخته و قوانين و محدوديت‌هاي کشورهاي مختلف براي مصرف و توليد محصولات تراريخت پرداخت
تاريخ: 05/08/1395
برنامه اين هفته ثريا با موضوع بازخواني رسالت آموزش و پرورش در تربيت و توانمندسازي نسل آينده و با حضور دکتر علي عبدالعالي، مدير گروه ارتباط با مدارس دانشگاه علم و صنعت و اردوان مجيدي، پژوهشگر مجموعه آموزشي مکتب حکمت شهرستان بابلسر به روي آنتن شبکه يک سيما رفت.
تاريخ: 10/07/1395
برنامه ثريا هفته گذشته با موضوع " سيره امام علي (عليه السلام)؛ الگوي عدالتخوهان و تراز حکومت اسلامي" و حضور محمدصادق کوشکي، استاد دانشگاه تهران و پژوهشگر انقلاب اسلامي به روي آنتن شبکه اول سيما رفت و به بررسي رسالت حکومت اسلامي در مبارزه با اشرافي‌گري و نقش انقلاب اسلامي به عنوان ميراث گرانبهاي امامت و غدير پرداخت. همچنين دکتر محمد حسين رجبي دواني، مورخ و پژوهشگر تاريخ اسلام نيز بصورت تلفني روي خط برنامه آمد.
تاريخ: 05/07/1395
برنامه ثريا اين هفته با موضوع سفيران جهاني انقلاب اسلامي و با حضور حجت الاسلام علي اکبر براتي، مسئول مجمع موسسات جهاني انقلاب اسلامي و دکتر سعدالله زارعي، کارشناس مسائل منطقه‌اي به روي آنتن رفت و بخشي از ميراث ناديده و ناگفته امام خميني در اقصي نقاط دنيا را به تصوير کشيد.
تاريخ: 25/06/1395
برنامه ثريا امشب با موضوع "رويش هاي فرهنگي انقلاب اسلامي" و با حضور حجت الاسلام عليرضا پناهيان، کارشناس مسائل فرهنگي-اجتماعي و حجت الاسلام سيد ابوالفضل حسيني، امام جمعه شهرستان بندر گز و تهيه کننده فيلم "عشق عليه السلام" به تبيين رويش‌ها و ظرفيت‌هاي فرهنگي-هنري انقلاب اسلامي به عنوان مهمترين سنگر جنگ نرم و تقابل با نفوذ فرهنگي غرب پرداخت.
تاريخ: 18/06/1395