در چهارمين سالگرد ثريا، اين برنامه به مردم خوزستان تقديم شد؛ در اين برنامه با حضور دکتر روح‌الله ايزدخواه، دبير انديشکده جهاد اقتصادي و مدير انديشکاه توسعه منطقه‌اي فناوران به محروميت‌زدايي در استان خوزستان و بررسي ظرفيت‌هاي توسعه بومي اين استان پرداخته شد.
تاريخ: 15/12/1394
در پلي بک هاي اين برنامه تلاش شده است نقش خواص در انحراف جوامع با بررسي نقاط برجسته تاريخ اسلام مشخص شود.
تاريخ: 06/08/1394
مشکل عرضه کالا و تنظيم بازار در حوزه محصولات کشاورزي مسئله اي است که مدتهاست در توليدات کشاورزي وجود دارد. کارشناسان معتقدند سالهاست در حالي که درامد دلالان بازار ميوه از فروش محصولات بسيار بيشتر از خود باغداران و کشاورزان است، مسولان وزارت بهداشت تنظيم بازار را وظيفه خود نمي دانند.
تاريخ: 22/06/1394
بيش از 50 هزار هکتار بافت فرسوده در کشور وجود دارد. علاوه بر اين، آمارها از سکونت دهها ميليون نفر در اين بافت ها حکايت دارد. و امروز بحران بدمسکني به پشت بام خواري کشيده شده است. پشت بام خواري عنوان گزارشي بود که در برنامه اين هفته ثريا به روي آنتن رفت. گزارشي از محله نوغان مشهد و مشکلات احيا اين محله نيز در برنامه چهارشنبه ثريا پخش شد.
تاريخ: 12/06/1394
نادر طالب زاده، تهيه کننده برنامه راز، با دعوت از متخصصان پزشکي موضوع طب سنتي را زير ذره بين برده است. در برنامه اين هفته ثريا گزيده اي از برنامه هاي راز با موضوع طب سنتي پخش شده است.
تاريخ: 04/06/1394
با حذف سهميه بنزين تاکسي ها، حالا ديگر تاکسي داران هيچ مزيتي نسبت به مسافرکش هاي شخصي ندارند. اين در حالي است که نظارت هاي دولتي نيز بر تاکسي داران اعمال مي شود.
تاريخ: 30/05/1394