بازتاب

برنامه اين هفته ثريا در آستانه انتخابات مجلس شوراي اسلامي و مجلس خبرگان رهبري، با موضوع خطر نفوذ جريان اشرافيت و مرعوب غرب در دو مجلس شوراي اسلامي و خبرگان و با حضور دکتر محمدصادق کوشکي، استادعضو هيئت علمي دانشگاه تهران و پژوهشگر انقلاب اسلامي و انديشه امام خميني و دکتر حسين روزبه، پژوهشگر در سياست‌ها و اتاق فکرهاي آمريکا و غرب عليه ايران بر روي آنتن شبکه اول سيما رفت.
تاريخ: 06/12/1394
برنامه اين هفته ثريا با موضوع آسيب شناسي ورود گسترده کالاها و تبليغات خارجي و با حضور محمد رضا دياني، رئيس انجمن توليدکنندگان لوازم خانگي ايران و عظيم فضلي‌پور، استاد دانشگاه و متخصص حوزه برند و همچنين ميهمان تلفني حسن خليل‌زاد، به نمايندگي از شرکت سامسونگ، بر روي آنتن شبکه اول سيما رفت.
تاريخ: 29/10/1394
چهارشنبه شب پيش بود که دقايقي پس از پخش برنامه ثريا، پيامي از طريق دفتر مقام معظم رهبري، امام خامنه‌اي(مدظله‌العالي) به تهيه‌کننده اين برنامه اعلام شد
تاريخ: 12/10/1394
ديشب برنامه که تمام شد، آنقدر درگير صحبت با حاج نادر و دو مهمان نوجوان برنامه بودم که فراموش کردم گوشي همراهم را از حالت بي صدا خارج کنم...
تاريخ: 10/10/1394
برنامه «تيتر امشب» در شبکه خبر با دعوت از محسن مقصودي، تهيه کننده مستند و حسن عابديني، کارشناس رسانه به نقد و تحليل مستند شطرنج با گرگها و بررسي عملکرد رسانه هاي داخلي درباره مذاکرات هسته اي پرداخت.
تاريخ: 03/04/1394