سايتهاي مرتبط با موضوع هوافضا

سايتهاي مرتبط با موضوع هوافضا

در اين صفحه تعدادي از سايتهاي مرتبط با موضوع هوافضا به همراه توضيح مختصري درباره هر يك آورده شده است. بينندگان عزيز مي توانند براي پيگيري موضوعات مورد علاقه خود به سايتها و نشريات معرفي شده در حوزه هوافضا مراجعه كنند.
تاريخ: 21/12/1390
كد مطلب: 19
بازديد: 5178

سايتهاي فارسي مرتبط با موضوع هوافضا

پايگاه اطلاع رساني هوافضاي ايران:

اين سايت بيشتر جنبه خبري و اطلاع رساني دارد و علاوه بر آنکه آخرين اخبار داخلي و خارجي در مورد موضوعات و مسائل مرتبط با بحث هوا فضا را به صورت جزئي و تفصيلي پوشش مي دهد همچنين داراي مقالات و گزارشهاي خوب تحليلي نيز در اين حوزه مي باشد.

تلاش سايت بر اين است که پوشش مناسبي هم در حوزه هوايي و هم فضايي داشته باشد.

اين پايگاه داراي زير مجموعه هاي صنعت هوافضاي داخلي، صنعت هوافضاي خارجي، هوانوردي عمومي، فضا و نجوم، دفاع و امنيت و نيزسوانح و ايمني مي باشد.

 نشاني سايت: www.avia.ir

 

پايگاه ستاد توسعه فناوري هوا فضا:

 يکي از سايتهاي فعال در عرصه هوا فضاي کشور است که بيشتر صبغه دانشي ،تحليلي و آموزشي دارد. اين سايت علاوه بر پوشش جسته گريخته خبرهاي مهم اين حوزه در دو بعد داخلي و خارجي داراي بانک مناسبي از مقالات و پايان نامه هاي حوزه هوا فضا  است. آموزش نيز يکي از نقاط متمايز اين پايگاه با ساير سايتهاي اطلاع رساني فضايي است که در قسمتهاي مختلف هوا فضا از ماهواره و ماهواره بر گرفته تا مدارهاي زمين به آموزش با زباني مناسب و همه فهم و حتي گاها تخصصي مي پردازد. 

 نشاني اين سايت www.aero-space.ir

 

پورتال هوافضاي ايران:

سايتي است که بيشتر جنبه دانشگاهي دارد در واقع يک سايت خوب براي دانشجويان و علاقه مندان تحصيل در رشته هوا فضا. اين سايت علاوه بر اينکه اطلاعات خوبي در باره وضعيت رشته هوا فضاي در دانشگاههاي کشور از دانشکده ها گرفته تا اساتيد دارد همچنين جزوه ها و نمونه سوالات رشته هوا فضا را نيز در اين سايت مي توانيد ببينيد. البته در اين سايت اخبار مهم اين حوزه و اتفاقات علمي فضايي داخلي مثل برگزاري کنفرانسها و ... پوشش داده مي شود.

 نشاني سايت:  www.iranhavafaza.com

                                                                         

سايت ايران سيم:

اين سايت که به تازگي فعاليت خودش را در عرصه هوا فضا آغاز کرده رويکردي منظم و سازماندهي شده به فعاليتهاي فضايي دارد که در جاي خود موضوع جالبي است . اين سايت تلاش دارد در عرصه هايي که ايران به بخش فضايي ورود پيدا کرده است علاوه بر پوشش اخبار تحليهاي تازه تري نيز ارائه دهد همچنين در عرصه گرافيک و تصاوير ترکيبي نيز ابتکارات خوبي در اين سايت به چشم مي خورد.

 نشاني سايت: www.iransim.ir

 

پايگاه سازمان فضايي ايران:

اين سازمان داراي سايتي نسبتا جامع در حوزه فضايي کشور است که به جز بخش اخبار فضايي داخلي و خارجي داراي بخشي به نام دانشنامه فضايي ايران است که اطلاعات جالب و زيادي در حوزه فضايي به مخاطب مي دهد. همچنين برگزاري کنفرانسها دوره ها و گردهمايي هاي فضايي نيز به صورت مناسبي در اين سايت پرداخته مي شود.ع لاوه بر آن اخبار خود سازمان فضايي ايران ، تصاوير ماهواره اي تخصصي از ماهواره اي جهان و ... از ديگر حوزه هاي تحت پوشش اين سايت است.

نشاني سايت: www.isa.ir

 

 

ارسال نظر
نام و نام خانوادگي
ايميل
مشاهده نظرها
مهدي مهدوي
تاريخ: 29/12/1390 - 4:3
سلام و خسته نباشيد.
يك بخشي هم براي وبلاگ ها راه بياندازيد.

وبلاگ بنده (فضا ايران)
fazairan.ir