كد: 1338
تاريخ: 3/2/1395بازديد: 44391

دانلود مستند پدرخوانده با کيفيت هاي متفاوت

مستند پدرخوانده که ماحصل ده‌ها سند و گزارش غير قابل انکار است، براي اولين بار پرده از يک سلسله عميق و گسترده دوازده ساله برمي دارد که طي آن خاندان راکفلرها، از ثروتمندترين و پرنفوذترين خاندان‌هاي آمريکايي با طرف‌هاي ايراني خود بارها به صورت محرمانه در کشورهاي ثالث ديدار و گفتگو کرده‌اند.

مستند پدرخوانده که ماحصل ده‌ها سند و گزارش غير قابل انکار است، براي اولين بار پرده از  يک سلسله عميق و گسترده دوازده ساله برمي دارد که طي آن خاندان راکفلرها، از ثروتمندترين و پرنفوذترين خاندان‌هاي  آمريکايي با طرف‌هاي ايراني خود بارها به صورت محرمانه در کشورهاي ثالث ديدار و گفتگو کرده‌اند.

رونمايي از برنامه طراحي شده براي تسلط مجدد بر ايران تحت عنوان "پروژه ايران"، با محوريت برنامه هسته‌اي ايران و با هدف از سرگيري روابط مجدد ايران و آمريکا، بخش‌هاي مهمي از اين مستند را به خود اختصاص داده است.
پيش از اين دو قسمت از مجموعه "ارباب رخنه‌ها" با عنوان مزه مذاکره و آرايش غليظ از برنامه ثريا پخش شده است.

در ادامه پيوندهاي مختلف اين مستند جهت دريافت قرار داده شده است. هم چنين کيفيت عالي اين مستند نيز جهت اکران هاي مردمي و دانشگاهي بارگذاري شده است. تيزر سومين قسمت مجموعه مستند ارباب رخنه ها نيز از اينجا قابل دريافت مي باشد.
 

 

دريافت مستند با:

کيفيت خوب

کيفيت متوسط

مناسب جهت تلفن همراه و شبکه هاي اجتماعي

(پيوند کمکي با کيفيت خوب)

 

(چنانچه پس از انتخاب هريک از کيفيت هاي بالا، دانلود به طور خودکار آغاز نشد، مي توانيد با کليک راست کردن و انتخاب گزينه save target as يا save link as مستند را بر روي رايانه خود دريافت نمائيد)

 

 

 

همچنين صفحه دانلود قسمت هاي اول و دوم مجموعه مستند ارباب رخنه ها در مطالب مرتبط آمده است.