كد: 1205
تاريخ: 12/8/1394بازديد: 41351

مستند مزه مذاکره+دانلود با کيفيت هاي متفاوت

اولين قسمت مجموعه مستند ارباب رخنه ها روي آنتن رفت. اين مجموعه مستند با توجه به شرايط اين روزهاي حاکم بر کشور و غفلت برخي از نهادهاي کشور به موضوع تکنيک هاي نفوذ آمريکا به کشور مي پردازد.

اولين قسمت مجموعه مستند ارباب رخنه ها روي آنتن رفت. مجموعه مستند ارباب رخنه ها با توجه به شرايط اين روزهاي حاکم بر کشور و غفلت برخي از نهادهاي کشور به موضوع تکنيک هاي نفوذ آمريکا به کشور مي پردازد. «مزه مذاکره» اولين قسمت اين مجموعه مي باشد.

«مزه مذاکره»، در دو اپيزود متفاوت به موضوع نقشه‌هاي رخنه آمريکا در ايران مي‌پردازد. در پرده اول اين مستند با عنوان ارتش سري ، مدل آمريکا براي فروپاشي اتحاد جماهير شوروي و پياده‌کردن دقيق اين مدل براي ايران و غفلت برخي نهادها در ايران با محوريت هجوم کالاهاي مصرفي غربي و ترويج سبک زندگي آمريکايي به بازار داخل بررسي شده است. پرده دوم با عنوان سوداي بازگشت نيز با مروري بر اسناد آشکار مراکز تصميم‌ساز در غرب به تلاش‌هاي دولت آمريکا براي اثر‌گذاري روي شخصيت‌هاي سياسي ايران و تمايل برخي از اين اشخاص به شکستن تابوي مذاکره با آمريکا و تداوم مدل مذاکرات هسته‌اي به ساير موضوعات مي پردازد.

مجموعه هاي مردمي، فرهنگي و دانشجويي که قصد اکران عمومي اين مستند را دارند مي توانند از لينک دريافت با کيفيت عالي استفاده کنند و چنانچه از کيفيت فايل دريافت شده رضايت نداشتند از طريق رايانامه برنامه به نشانه info@sorayatv.it با روابط عمومي برنامه در ارتباط باشند.

هم چنين مخاطبين محترمي که از شبکه هاي اجتماعي تلفن همراه استفاده مي کنند مي توانند با عضويت در کانال تلگرامي برنامه به نشاني http://telegram.me/sorayatv  از آخرين توليدات و زمان پخش برنامه هاي ثريا مطلع شوند.

 

دريافت مستند، کيفيت عالي

دريافت مستند، کيفيت خوب

دريافت مستند، کيفيت متوسط

دريافت مستند، کيفيت کم

دريافت مستند، مناسب براي تلفن همراه و شبکه هاي اجتماعي

دريافت مستند - لينک کمکي