آرشیو برنامه ها

برنامه ثريا اين هفته با موضوع سفيران جهاني انقلاب اسلامي و با حضور حجت الاسلام علي اکبر براتي، فعال فرهنگي در حوزه جهان اسلام و دکتر سعدالله زارعي، کارشناس مسائل منطقه‌اي به روي آنتن رفت .
محسن مقصودي، مجري برنامه ثريا در ابتدا خطاب به ميهمان برنامه اظهار داشت: انقلاب اسلامي در حوزه فرهنگي حرف‌هاي بسيار زيادي براي دنيا و جهان غرب داشته است و شايد اين تهاجم فرهنگي غرب، پدافني است به آفندي که انقلاب اسلامي کرده است؛ حضرت امام با رويش‌هاي فرهنگي انقلاب در حوزه‌هاي مختلف، دنيا را گيج کرد و به همين دليل دنيا هم در مقابل انقلاب اسلامي بيکار ننشست.
برنامه تلويزيوني ثريا دور جديد مستندهاي بلند خود را با بررسي موضوع جنجالي قراردادهاي جديد نفتي موسوم به IPC شروع كرد. «سوداي بازگشت» عنوان اين مستند است که جمعه پنجم شهريورماه از شبكه يك سيما به روي آنتن تلويزيون رفته است.
برنامه اين هفته ثريا همزمان با رکود اقتصادي حاکم بر توليد و صنعت کشور به بررسي عملکرد و وظايف حساس بانک‌‌هايي مي‌پردازد که مي‌توانند به توليد، صنعت و در مجموع اقتصاد کشور کمک کنند اما غالب فعاليتشان را معطوف کرده‌اند به بنگاه‌داري موسسات خودشان و برج‌سازي!