كد: 2753
تاريخ: 9/9/1399بازديد: 9179

درگاه ثبت اطلاعات جهت ارتباط با دفاتر نمايندگي هاي اقتصادي ايران در کشور سوريه

جهت ارتباط بهتر و دقيق تر دفاتر اقتصادي ايران در سوريه (استان حلب)، از امروز درگاه ارتباطي جديدي براي اين امر طراحي و به برنامه ثريا معرفي کرده اند. بنابراين متقاضيان محترم مي بايست از طريق درگاه زير اطلاعات شغلي و حوزه هاي سرمايه گذاري و صادراتي خود را وارد نماييد تا پس از بررسي اطلاعات و دسته بندي در سطوح و حوزه هاي مختلف، دفاتر اقتصادي ايران در سوريه با سهولت بيشتري بتوانند با شما در ارتباط باشند و امکان پاسخگويي به همه عزيزان فراهم شود.

به اطلاع ميرساند با توجه به استقبال بي نظير توليد کنندگان و صادرکنندگان ايراني از مجموعه مستند "سوريه سرزمين شگفتي ها " و  اعلام آمادگي بيش از 1000 شرکت بر اي حضور در بازار سوريه در هفته اول پخش مستند، علي رغم اشتياق دفتر اقتصادي ايران در  دمشق، حلب و لاذقيه، بدليل ازدياد پيام ها، امکان پاسخگويي از طريق شماره هاي واتساپي اعلام شده قبلي وجود ندارد. هر کدام از پيام ها حدود نيم تا يک ساعت زمان براي کسب اطلاع و مشاوره نياز داشتند و امکان اين امر براي پاسخگويي به همه متقاضيان مهيا نبود.


loop لذا جهت ارتباط بهتر و دقيق تر دفاتر اقتصادي ايران در سوريه (استان حلب)، از امروز درگاه ارتباطي جديدي براي اين امر طراحي و به برنامه ثريا معرفي کرده اند. بنابراين متقاضيان محترم  مي بايست از طريق درگاه زير اطلاعات شغلي و حوزه هاي سرمايه گذاري و صادراتي خود را وارد نماييد تا پس از بررسي اطلاعات و دسته بندي در سطوح و حوزه هاي مختلف، دفاتر اقتصادي ايران در سوريه با سهولت بيشتري بتوانند  با شما در ارتباط باشند و امکان پاسخگويي به همه عزيزان فراهم شود.


لذا پاسخگويي و ايجاد ارتباط و دريافت مشاوره هاي لازم فقط از طريق درگاه زير ميسر خواهد بود. کليه مشاوره ها نيز کاملا به صورت رايگان بوده و به عنوان وظايف و رسالت اين دفاتر در سوريه با اشتياق فراوان انجام خواهد شد. (ان شاءالله)

 


 آدرس درگاه ارتباطي کنسولگري ايران در سوريه استان حلب: 

www.iseconomy.com

 

 

 لينک ثبت اطلاعات در دفتر توسعه روابط اقتصادي ايران و سوريه _ دفتر دمشق

www.irsyco.ir