كد: 2740
تاريخ: 3/2/1399بازديد: 8741

دانلود کامل مجموعه مستند " آفريقا؛ سرزمين فرصت ها "

مجموعه مستند «آفريقا؛ سرزمين فرصت ها» که در فصل بهار سال ۹۸ در چهار کشور کنيا، اوگاندا ، ساحل عاج و سنگال تصويربرداري شده است، در ده قسمت شصت دقيقه اي از شبکه سه سيما پخش شده است. اين مجموعه مستند روايتي است از ظرفيتهاي بکر اقتصادي و فرهنگي آفريقا براي حضور بيشتر ايران در قالب صادرات کالا و خدمات فني و مهندسي به اين قاره بزرگ. همچنين حضور فعال رقباي ايران در بازار آفريقا و چرايي بي برنامگي ايران و انفعال مسوولان و‌ شرکت هاي ايراني در اين مستند بررسي مي شود.

مجموعه مستند «آفريقا؛ سرزمين فرصت ها» که در فصل بهار سال ۹۸ در چهار کشور کنيا، اوگاندا ، ساحل عاج و سنگال تصويربرداري شده است، در ده قسمت شصت دقيقه اي از شبکه سه سيما پخش شده است. 

اين مجموعه مستند روايتي است از ظرفيتهاي بکر اقتصادي و فرهنگي آفريقا براي حضور بيشتر ايران در قالب صادرات کالا و خدمات فني و مهندسي به اين قاره بزرگ. همچنين حضور فعال رقباي ايران در بازار آفريقا و چرايي بي برنامگي ايران و انفعال مسوولان و‌ شرکت هاي ايراني در اين مستند بررسي مي شود. 

سبک زندگي مردم بومي، آداب و رسوم، طبيعت، فرهنگ و تاريخ استعمار آفريقا و ارتباطات فرهنگي ميان ايران و اين کشورها نيز از ديگر بخش هاي قابل توجه اين مجموعه مستند خواهد بود.

 

دانلود قسمت اول  روي خط استوا

 

دانلود قسمت دوم  سفر به مومباسا

 

دانلود قسمت سوم  بازگشت به نايروبي

 

دانلود قسمت چهارم  کنيا داستان فيل ها

 

دانلود قسمت پنجم  اوگاندا ياقوت سبز

 

دانلود قسمت ششم  سفر به نينجا

 

دانلود قسمت هفتم  سفر به ساحل عاج

 

دانلود قسمت هشتم  از ياماسوکرو تا مان

 

دانلود قسمت نهم از ابيجان تا داکار

 

دانلود قسمت دهم  دنا در داکار